הכלי הספציפי המשמש לבחירת מנעול תלוי בעיצוב המנעול ובהעדפותיו של הגנב. פריצת מנעולים היא מיומנות המשמשת בעת איסוף מנעולי דלתות, מנעולי דלתות, מנעולים גדולים, מנעולים קטנים ומנעולים אחרים על ארגז גדול. ניתן לפתוח את המנעול עם פיק ללא מפתח. פריצת מנעולים היא היכולת לפתוח דלתות נעולות, שידות, פחים וכספות. פריצת מנעולים היא תרגול של פתיחת מנעול על ידי מניפולציה של רכיבי מנגנון הנעילה ללא המפתח המקורי.

בעיקרו של דבר

בחירת מנעול היא פשוט פעולת חיקוי מפתח על ידי מניפולציה של הפינים של המפתח באותו מצב שהם יהיו אם המפתח הנכון הוזן. כפי שאנו יכולים לראות, מטרת הפריצה היא לתמרן את הפינים כך שהסיכות לא יגבילו עוד את סיבוב הסיכה, כפי שעושה מפתח ברגים.

בעת בחירת מנעול

כל מה שאתה צריך לעשות הוא להשתמש בכלים במקום במפתח כדי להתאים את הרווח בין פיני המפתח לסיכות המילוט עם קו החיתוך בין המארז החיצוני והפקק. ברגע זה, כאשר המרחק בין פיני המפתח לפיני ההמראה זהה לחלוטין לקו החיתוך, אנו יכולים לסובב את המפתח ולפתוח את המנעול. לאחר בחירת כל הפינים, המפתח הסיבובי משמש לסובב את סיכת הנעילה ופתיחת המנעול. אם המנעול לא נפתח לאחר חמש או שישה ניגובים, שחרר את מפתח המומנט והיזהר לא להפיל את הפינים.

הכנס את מפתח המתיחה לתחתית חור המפתח ודחף קלות

מפתח המשיכה הוא המפתח (ללא משחק מילים) לבחירת מנעול מוצלחת. ככל שתפעיל כוח רב יותר על המנעול כאשר המנעול נמצא במצב לא נכון (כלומר ככל שתלחץ על המפתח זמן רב יותר כדי לסובב את המנעול), כך אתה גורם לנזק גדול יותר לקיסם. השתמש בבליטות המרקם של ממשק הסדק כדי לעזור לך; ככל שתבחר את נקודת ההתייחסות שלך רחוק יותר ממרכז הטירה, כך תוכל לראות טוב יותר ולכוון אל בורר המנעול. אם למנעול שאתה מנסה לפתוח יש חריץ מפתח פתוח לגמרי, אתה יכול לפרוץ בקלות באמצעות סיכות בובי או מהדקים.

אתה עלול להיתקל במנעולים הדורשים קצת יותר דיוק על ידי בחירת כל סט של פינים אחד בכל פעם

בלוקים יותר מורכבים אלה, ייתכן שתצטרך להיות יותר שיטתי, למצוא את ערימת הפינים עם אורך החיים הארוך ביותר ולבחור אותה תחילה, ואז לחזור על התהליך עד שכל הפינים נבחרו בהצלחה. אתה יכול לבחור בהצלחה את רוב מנעולי הסיכה והכוסות בשיטת כביסה זו. בהתאם לסוג המנעול, שיטות פריצה שונות עשויות להיות זמינות.

הבדלים קלים בגודל

צורה וסידור הרכיבים מאפשרים שימוש בכלים לפתיחת המנעול. מנעולי אזיק מעוצבים ניתנים לפתיחה עם כלים פשוטים, כולל סיכות, סיכות בובי וסיכות אבטחה או מרים מסורתיים. מנעולי אבטחה נבדלים בכך שהם אינם דורשים כלי מתח לפתיחתם; נעשה שימוש רק בכלי האיסוף. פיק מאובטח, המכונה גם מפתח שלד, משמש לפתיחת מנעולים מאובטחים.

בחירה מאובטחת נעשית בדרך כלל על פי צורת מפתח כללית פשוטה יחסית מהמפתח בפועל המשמש לפתיחת המנעול; צורה פשוטה יותר זו מאפשרת מניפולציות פנימיות

מנעולי ידית ניתנים לפתיחה בעזרת פיק, הנקרא מפתח שלד. מנעול הוא כלי הליקוט הפשוט ביותר, והוא כל מה שבדרך כלל איש מקצוע יזדקק לו אם יש לקטוף את המנעול במובן המסורתי, במקום לפתוח אותו במגרפה או בפיק. הבחירה הרב-תכליתית הזו נכללת כמעט בכל סט ומשמשת בעיקר לאיסוף סיכות בודדות, אך ניתן להשתמש בה גם לגריפה, רקיק ובלוקי דיסק.

למרים אלה יש קצה משונן מוארך שמפעיל מספר סיכות בו זמנית

בדומה למפתח ברגים. נהוג להתייחס אליו כאל מנעולים עם פינים בודדים, אך גם עבור מנעולים חסרי סיכה. פתיחת הנעילה יכולה להיעשות באמצעות בחירה או סחיטה עם סיכה אחת; עם זאת, לכל טכניקה יש אותה מטרה: לחקות את פעולתו של מפתח. בורר המנעול משמש כדי לתפעל את הרכיבים הפנימיים למצבם הבלתי ננעל, בעוד כלי המתיחה משמש כדי להחזיק את הרכיבים במקומם ולהחזיר את הבריח לאחר משיכת המנעול.

לאחר מכן הכנס את הפיק לתוך מפתח המפתח הפתוח לחלוטין

הכנס אותו במלואו לחלק האחורי של המנעול, והרם בזהירות ישר למעלה כך שהפיק ירים מעט את הפינים. הכנס את התפס המחובר לתוך החריץ הפתוח לחלוטין ודחף אותו עד הסוף לחלק האחורי של המנעול עד שתמצא את הסיכה האחורית ביותר.

אז אפשר לבחור מנעול ברמת מאסטר עם מיומנות בחירת מנעולים נמוכה

אבל סביר להניח שתשבור כמה מנעולים כדי לפתוח אותו. לרוע המזל, שחקן עם מספיק נקודות באלכימיה ולחשים עשוי להיות מסוגל לבחור מנעולים בצורה יעילה יותר מאשר שחקן שהרוויח את מלוא היתרונות של Lockpicking. מיומנות Lockpicking גבוהה יותר יכולה להקל על בחירת מנעולים, גם אם השחקן לא ניצל את Lockpicking.

בחירת מנעולים

היא לא רק דרך לפתוח תיבות נעולים, אלא גם דרך להימנע ממכשולים מסוכנים, לגלות שבילים נסתרים ולהשיג גישה לפריטים רבי עוצמה בתחילת ה-Elder Scrolls V. ישנם אלפי מנעולים לאסוף ב-The Elder. Scrolls V. בין אם זה לשדוד בית של NPC ב-Whiterun, פתיחת מיכל אטום קבור עמוק בקריפטה, או פירוק מלכודת שהוצבה על ידי פלמר טריטוריאלי, יש הרבה דרכים להשתמש ביכולת Smash.

פורץ מנעולים מוסמך בראשון לציון